January 17, 2021, 10:28 am

(Фото) Уште е бomба: Ceга е бaбa, но погледнете како изледа актерката која ја глумеше РУБИ

Поврзано

(Фото) “Цeл кpeвeт caмo зa нeгo”: Сандра Африка oткpи co кoгo cпиe и кoj ja гpee нaвeчep

Српската пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните српски пејачки во регионот и пошироко. Кога и да се појави...

Брус Вилис иcфpлeн oд пpoдaвницa: Глyмeцoт влeгoл бeз зaштитнa мacкa

Холивутскиот глумец Брус Вилис влегол во една продавница без заштитна маска, поради што врботените веднаш му рекле да ја...

(Фото) Cнeгoт гo cтoпи: Карлеуша cpeдe зимa нa Копаоник ce coблeчe caмo пo тaнгa, фaнoвитe збecнaa

Меѓу првите беше Јелена Карлеуша, која замина на зимски одмор на планина со ќерките Атина и Ника, придружувана од...
- Advertisement -

Барбара Мори, актерката која го глумеше ликот на Руби беше сон на повеќето мажи, а се покажа дека тоа и понатаму не се менува.

Актерката од бракот со Серхио Мајер го има синот Сехрио Мајер Мори кој го роди во 1998 година. Во 2016 и нејзиниот син доби дете и со тоа ја направи една од најмладите баби на светот. Барбара тогаш имаше 38 години.

https://www.instagram.com/p/CGf8STsFjhe/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CDM_XPUFdzI/?utm_source=ig_embed

Latest News

СЗО бара поocтри мерки во европските мерки

Светската здравствена организација (СЗО) ги повика европските земји да сторат повеќе во спречување на ширењето на новиот сој на...

More Articles Like This