(Фото) ХОPOP ПРЕД ПАРЛАМЕНТОТ ВО БЕЛГРАД: Маж си пуkал во главата

  • January 23, 2020
  • Коментари

Вистински хорор се случи вечерва во Белград, пред Парламентот во Србија, каде маж си пукал во главата.

 

 

Засега неидентификуваниот маж на возраст од 50. години си пукал во главата со пиштол, пред Собранието, пренесе српскиот портал Курир.

Според деталите, тој си пукал во устата, а засега не се знае ни причината за самоубиството, ниту пак идентитетот на мажот кој решил да си го одземе животот.

Итната помош можела само да констатира смрт.

Се очекуваат детали.

 

 

Претходно «
Следно »