(Фото) “Цeл кpeвeт caмo зa нeгo”: Сандра Африка oткpи co кoгo cпиe и кoj ja гpee нaвeчep

Поврзано

(Видео) Голема тaгa во „Гранд“ почина финалистот кој до неодамна другите ги лекуваше со песна

Учесникот на првата сезона и финалист на шоуто „Никогаш не доцна“, Милорад Павловиќ Арса почина денес на 63-годишна возраст! На...

72 годишниот француски актер oбвинeт за силyвањe на млада колешка

Познатиот француски актер Жерар Депардје (72) е обвинет за силување и сексуално насилство што наводно го извршил врз млада...

Починa Ѓорѓе Балашевиќ

Познатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ почина денес на 67-годишна возраст. Балашевиќ беше примен на Клиниката за инфективни болести пред три дена,...
- Advertisement -

Српската пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните српски пејачки во регионот и пошироко.

Кога и да се појави го предизвикува целото внимание околу себе, а многумина мажи посакувале да ја имаат барем на момент.

Иако досега никогаш во јавноста не открила дали има момче, Сандра сега пред очите на јавноста и фановите на Инстаграм им откри со кого спие.

Имено во исти кревет пејачката откри дека спие со своето куче кое и го зафатил речиси целиот кревет, погледнете.

Latest News

Тасева: Високата kopyпција е во високите ешалони на власта

Кога и да се објавеше индексот секогаш одеше како коментар од Владата дека тоа е само перцепција, и тоа...

More Articles Like This