(Фото) ШЕФ НИКОЛА ОТКРИВА: Еве што јадеа Заев и Ципрас на вечерата во Македонија

  • April 5, 2019

Шефот на кујната во винаријата „Камник“, Никола Мишковски пред неколку дена беше одговорен за трпезата со која премиерот Заев го пречека премиерот на Грција, Ципрас.

Фотографиите од специјалитетите на Никола изгледаат превкусно, па сигурни сме дека премиерите се празадовлни од „шефот“.

Претходно «
Следно »