December 9, 2021, 8:30 am

(Фото) Шилегов „пoбeди“…ама на анкета за нajлош градоначалник на Скопје во историјата

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Актуелниот градоначалник на Скопје, Петре Шилегов се „закити“ со уште еден удар за неговата кампања по поразот во првиот круг од страна на независната кандидатка за Скопје, Данела Арсовска.

Имено Шилегов убедливо води на анкетата за најлош градоначалник на Скопје во историјата на градот.

Погледнете како гласаа граѓаните на онлајн анкетата.

Latest News

Цената на струјата ќе се зголеми од 1 јануари – надлежните не очекуваат покачување повеќе од 10 проценти…

Цената на електричната енергија нема да се зголеми повеќе од 10 проценти, уверуваат надлежните министри. Според нив, понудата што...

More Articles Like This