October 24, 2021, 7:13 am

(Фото) Ќерката на познат охридски бизнисмен се преврте со џипот

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Сообраќајна несреќа, во која за среќа нема жртви, вечерва го запре сообраќајот на улицата „Димитар Влахов“ во Охрид, во правец од општината кон чаршијата. Сообраќајот се пренасочува по другите улици.

Репортерот на Република јавува дека со црвениот џип мерцедес управувала ќерката на познат охридски бизнисмен, која од непознати причини изгубила контрола над управувачот.

Полициски екипи вршат увдид на местото на несреќата, а подетални информации ќе има во текот на утрешниот ден.

Latest News

Денес пpoменливo oблaчно и пocвeжо co yмepeн пoвpeмено зacилен ceвepeн вeтep

Времето во неделата во Македонија времето ќе биде променливо облачно и посвежо со умерен, а долж Повардарието засилен северен...

More Articles Like This