January 22, 2021, 4:42 pm

(Фото) Ќе погодaт ли повторно: Симпсонс со стpaшно прдвидување за 20 јануари 2021

Поврзано

Фajзер чopба, ќебап д-р Несторовиќ, koвид пилешко, пита со антитела: Ресторан ги промени имињата на традиционалните jaдењa

Фајзер чорба, ќебап доктор Несторовиќ, ковид пилешко,-се само некои од јадењата на менито на еден белградски ресторан, кој пред...

Во cpцето му се Цеца, ќерката и овој клуб: За кого навива новото момче на Светлана Ражнатовиќ

Кој е, всушност, Богдан Срејовиќ, момчето што е во врска со најголемата балканска музичка ѕвезда и кој е во...

Нaздpaвje: Пo гpeшкa фpлил 280 милиoни дoлapи вo ѓyбpe..

На еден Велшанец, по грешка, му се појавил доста голем проблем. Имено, тој во 2013 година фрлил хард диск од...
- Advertisement -

Хит серијата “предвиде” многу настани, меѓу кои и изборот на Доналд Tpaмп за претседател на САД и тоа неколку децении пред тоа нависитина да се случи во реалноста.

По нередите кои се случија минатата недела во Капитол Хил, некои фанови на Симпсонови трврдат дека серијалот направи ново “пророштво” во епизодата од 1996 година – “Денот кога населението исчезнува”.

Еден од авторите на Симпсонови, Ал Џин, се надева дека овој пат Симпсонови ќе “погрешат” за прв пат.

Latest News

Фajзер чopба, ќебап д-р Несторовиќ, koвид пилешко, пита со антитела: Ресторан ги промени имињата на традиционалните jaдењa

Фајзер чорба, ќебап доктор Несторовиќ, ковид пилешко,-се само некои од јадењата на менито на еден белградски ресторан, кој пред...

More Articles Like This