(Фото) Џамбазов: Oткaкo ja пpимив кинecкaтa вakцинa, нeштo чyднo ми ce cлyчyвa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Актерот и шоумен Игор Џамбазов на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот, спомени од минатото, поздравува пријатели, поддржува и бодри свои соработници.

Овој пат на инстаграм – профилот на Игор се најде една објава која го привлече вниманието на пошироката  јавност.

Џамбазов со своите фанови сподели фотографија на која може да се забележи „голема промена“ во неговиот изглед.

– Откако ја примив кинеската „ваксајна“, нешто чудно ми се случува, стои во описот на објавата.

Уште еднаш во негов стил успеа да ги расположи своите фанови, а во оваа трансформација му помогна неговата партнерка Илина Арсова.

Објавата може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Kaкoв пoтeг: Тpeнepите ce oткaжyвaaт oд пo 10.000 евра и бapaaт cитe пapи Влaдaтa дa мy ги дoдeли нa Дeки

Владата на редовната 92-ра седница донесе одлука на нашиот претставник на Олимписките игри во Токио кој се закити со...

More Articles Like This