(Фото) Cнeгoт гo cтoпи: Карлеуша cpeдe зимa нa Копаоник ce coблeчe caмo пo тaнгa, фaнoвитe збecнaa

Поврзано

(Видео) Голема тaгa во „Гранд“ почина финалистот кој до неодамна другите ги лекуваше со песна

Учесникот на првата сезона и финалист на шоуто „Никогаш не доцна“, Милорад Павловиќ Арса почина денес на 63-годишна возраст! На...

72 годишниот француски актер oбвинeт за силyвањe на млада колешка

Познатиот француски актер Жерар Депардје (72) е обвинет за силување и сексуално насилство што наводно го извршил врз млада...

Починa Ѓорѓе Балашевиќ

Познатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ почина денес на 67-годишна возраст. Балашевиќ беше примен на Клиниката за инфективни болести пред три дена,...
- Advertisement -

Меѓу првите беше Јелена Карлеуша, која замина на зимски одмор на планина со ќерките Атина и Ника, придружувана од нејзиниот менаџер и пријател Зоран Бирташевиќ. Тие решија да уживаат во убавините на Копаоник, а за тоа колку се луди, опуштени, слободни и откачени, сведочат фотографиите и видеоснимките што Јелена ги објави на своите приказни на Инстаграм.

Четворицата најпрвин се возеа на жичарницата на која заедно и позараа. Откао стигнаа на посакуваното одредиште, пејачката не можеше да одолее да не качи да повози и моторна санка.

„Одимеееее…“ – гласно викаше додека се возеше и се движеше по патеката низ тзе паднатиот снег, уживајќи во секој момент за сите пари.

По ова Карлеуша ги пушти девојчињата да учат скијање со инструктор, па го искористи моментот да влезе во свој елемент. Русокоста направи, па објави неколку фотографии кои го одземаат здивот. Карлеуша позираше на снегот речиси гола.

Поточно, во топ-ролка и само танга, па многумина се загрижија колку ли и студи, нудејќи се да ја стоплат!

Но за белградската „мала од скандала“ очигледно дека нема зима, па наместо тие неа, разголената убавица сигурно загреа многу мажи со овие „жешки“ зимски фотографии, на кои долгите голи нозе и големиот заоблен задник одново доминираат.

Секако, има уште по нешто да се види – однапред!

Нешто што, додека снежните наноси планинските брегови на Копаоник ги прекриваат, црните танга гаќички на Карлеуша, нејзиниот венерин брег, едвај го покриваат!

Latest News

Тасева: Високата kopyпција е во високите ешалони на власта

Кога и да се објавеше индексот секогаш одеше како коментар од Владата дека тоа е само перцепција, и тоа...

More Articles Like This