(Фото) Ceгa e дeфинитивнo кpaj: Северина oткaкo гo нaпpaви oва, фановите ce yвepиja дeкa пejaчкaтa пoвeќe нeмa љyбoв зa Игор Којиќ

Поврзано

Пандемијата го одложи јубилејниот 20 OFFest

Годинашното јубилејно 20-то издание на OFFest нема да се одржи во планираните термини од 2 до 6 јуни годинава. Како...

(Видео) Почина човекот меме – човекот кој го насмеа целиот свет

Човекот кој, веројатно, секој што користи социјални мрежи, го видел барем еднаш - Хуан Хоја Борја почина на 65-годишна...

(Видео) Катарина Ивановска проговори за врската со Перо Антиќ: „Среќни сме заедно“

Моделот Катарина Ивановска ја призна врска со некогашната НБА ѕвезда, а сега претседател на кошаркарската федерација на Македонија, Перо...
- Advertisement -

Пејачката Северина Којиќ и нејзиниот сопруг Игор Којиќ веќе не зборуваат со месеци, но не живеат ниту заедно.

Во јавноста се уште се шушка дека парот се разведува, а сега фановите се уверија во тоа со едена постапка на пејачката.

Имено станува збор за фотографија која Северина ја имаше објавено на својот Инстаграм профил, а беше поврзана со 33-от роденден на нејзиниот сопруг Игор Којиќ.

-На овој машко битие Игор Којиќ нека му е среќен 33-от роденден. Со среќа љубов, напиша летоска Северина.

На ова Игор и возврати дека „Исусовите години“ се најсреќни. Фала љубов моја, пиша тогаш Игор, но она што го забележаа фановите е тоа дека веќе истата фотографија е избришана од профилот на пејачката.

Latest News

Мајка пpиjaвилa вo пoлициja – oд дoмoт ce oддaлeчил нejзиниoт cин

Во текот на вчерашниот ден мајка од Куманово пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот син. Во СВР Куманово С.С.(55)...

More Articles Like This