(Фото) Heмa тpeпкaњe: Мaнeкeнкaтa пoзиpaшe цeлocнo гoлa нa кpeвeт

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Манекенката и актерка Дафне Џои нема намера да престане да провоцира.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија каде позира потполно гола.

Таа позираше целосно гола на креветот, а интимните делови ги покри со огромна шапка.

Latest News

Царовска: Ниe имaмe oбвpcкa дa им cлyжимe нa гpaѓaнитe штo нe избpaa

Ние имаме обврска да им служиме на граѓаните што не избраа, секој ден подобро и затоа во сите сектори...

More Articles Like This