(Фото) Hema пojjako: Моментот кога ќе ти се падне твојата сликичка во албум на Панини

Поврзано

Mecи и компанија „лудуваа“ во својот автобус по синоќешниот трофеј… (ВИДЕО)

Барселона дојде до нов трофеј во Шпанија освојувајќи го кралскиот куп по синоќешната победа во финалето над Атлетик Билбао...

Одлична вест за љубителите на фудбалот: Италија дозволи гледачи на натпреварите Европско фудбалско првенство

Италијанската Влада дозволи присуство на гледачи на натпреварите на претстојното Европско фудбалско првенство кои ќе се играат на Олимпискиот...

Пaндeв за грчка Газета: Ha Гpциja прво ми текнува на лето и одмop, нe ми ce дoпaѓa политикaтa

Имам играно за многу тимови, имам видено многу, имам освоено сè од титули, но, да победуваш со твојата репрезентација...
- Advertisement -

Стефан Ристовски е скопско дете од Млечен (Тафталиџе или Козле му доаѓа). По стекнувањето на славата во Италија, Португалија и Хрватска, еве го повторно дома на свој терен со ќеиф на душа кој сигурно ни самиот не знае како да опише.

Излезе албумот Панини во кој за прв пат ќе ја има Македонија.

Тркна до трафика по сликици и на толку играчи сам си се падна. Па нема појако.

Latest News

Мицкоски до власта: Ова е тepopизам, а не 27 април

Претседдателот на ВМРО-ДПМНЕ реагираше на дрскоста на владеачката СДСМ, која со притисокот врз болните пратеници кои со скафандери се...

More Articles Like This