(Фото) Poдитeл зa (нe)пpимep: Дара Бубамара co тpи дeцa вo aвтoмoбил вoзи 150 килoмeтpи нa чac..

Поврзано

Пандемијата го одложи јубилејниот 20 OFFest

Годинашното јубилејно 20-то издание на OFFest нема да се одржи во планираните термини од 2 до 6 јуни годинава. Како...

(Видео) Почина човекот меме – човекот кој го насмеа целиот свет

Човекот кој, веројатно, секој што користи социјални мрежи, го видел барем еднаш - Хуан Хоја Борја почина на 65-годишна...

(Видео) Катарина Ивановска проговори за врската со Перо Антиќ: „Среќни сме заедно“

Моделот Катарина Ивановска ја призна врска со некогашната НБА ѕвезда, а сега претседател на кошаркарската федерација на Македонија, Перо...
- Advertisement -

Дара Бубамара уште еднаш се најде на столбот на срамот поради своето арогантно однесување, а овојпат станува збор за брзо возење низ Белград со три деца во автомобил.

Пејачката се тркаше во скап автомобил додека едно дете седеше напред и две одзади.

Секако, Дара го сними сето тоа и се пофали на Инстаграм, а можете да ја видите како вози со брзина од 155 километри на час.

Latest News

Eднo лицe пoчинa вo тeшkaтa coобpaќajнa нecpeќa нa автопатот Штип-Скопје

Тешка сообраќајната несреќа се случи попладнево на автопатот Штип - Скопје, пред селото Коњари. Станува збор за превртено возило на...

More Articles Like This