(фото+18)СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ БРИТАНИЈА: Голи фотографии на идната принцеза

  • March 20, 2018
  • Коментари

Откако се објави свршувачката на Меган Маркл и принцот Хари, идната принцеза постојано е во фокусот на интересирањето. Овојпат Меган (36) се најде во центарот на нов скандал.

Имено, во јавноста испливаа нови фотографии на кои американската актерка е гола.

На неколку од нив Меган се обидувала да ја намести камерата како би се фотографирала, а на себе нема горен дел од костум за капење, па и се гледаат градите.

На другата фотографија таа лежи и позира, а делови од телото и се покриени со рака.

Дали овие фотографии ќе ја загрозат планираната венчавка, ќе покаже времето.

Едно е сигурно, дека овој, којзнае кој по ред скандал на британската снаа, ја потресе Британија.

 

Претходно «
Следно »