ФРЛИЛ ПОВЕЌЕ ОД 50 000 ДОЛАРИ: Раперот на концерт во ноќен клуб ја почастил публиката

Поврзано

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

ЗАБАВА(Видео) Неверојатна сцена: Орел грабна ајкула

Посетителите на плажа во Јужна Каролина присуствувале на речиси неверојатен настан – тие виделе орел што грабнал ајкула од...

Еден од најпопуларните рапери на денешницата, Пост Малоун, фрлил 50.000 долари во банкноти од 1 долар во публиката на својот концерт во еден ноќен клуб во Мајами.

24-годишниот рапер се појавил во клубот со екипа соработници и пријатели кои во еден момент му предале ковчег полн со банкноти кои Малоун почнал да ги фрла низ клубот, изведувајќи ги своите најголеми хитови како “Rockstar” и “Psycho”, а снимките и фотографиите од концертот ги преплавија социјалните мрежи.

Посетителите за “Page Six” откриле дека Пост со својата екипа неуморно се забавувал и по настапот и во клубот се задржале до пет часот наутро. “Беа прекрасни кон сите”, раскажале посетителите.

“Најдобра ноќ во мојот живот”, “Беше презабавно”, “Ова беше најдобриот настап некогаш”, се само дел од коментарите на социјалните мрежи, додека оние кои не присуствувале на концертот искрено жалат.

“Премногу сум љубоморна што не бев таму”, искоментирала една обожавателка на Малоун.

Актуелно

(Видео)Техничкиот министер за земјоделство качен на коњ вршеше проверка на шумскиот фонд

Ден со Цветан Трипуновски, во инспекција низ Огражден, проверка на шумскиот фонд и лов на потенцијална дрвосеча. https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/745665222864670/

Во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Прилеп

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите на Прилеп. Cледете во живо: https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/360493781586587/

Во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Крушево

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Крушево. Неговото обраќање во живо можете да го...

(Во живo) Христијан Мицкоски на сpeдбa со жителите на општина Кpивoгaштaни

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од општина Кривогаштани. Неговото обраќање може да го следите...

ВМРО-ДПМНЕ убедливо победува на 15 јули, Заев губи и во Муртино

ВМРО-ДПМНЕ победува на 15 јули ова го покажува најновата анкета на почитувана американска агенција за мерење на јавното мислење . Анкетите по изборни единици...

Повеќе вести