ФУДБАЛЕРОТ ДУШКО ТОШИЌ САКА СО БИСТРА ГЛАВА ДА ДОНЕСЕ ОДЛУКА ЗА БРАКОТ СО ЈЕЛЕНА:Со своите ќерки заминува на одмор во Дубаи!

  • January 30, 2019
  • Коментари

Фудбалерот сака да биде сам и со бистра глава да донесе одлука за бракот со пејачката

Фудбалерот Душко Тошиќ не сака да оди на одмор во Дубаи заедно со својата сопруга, Јелена Карлеуша. Српските медиуми објавија дека тој на одмор ќе замине со ќерките.

Иако заедничкиот одмор го планираа со месеци по избивањето на пopнo аферата Душко сака да биде сам и со бистра глава да донесе одлука за бракот со фолк пејачката.

Карлеуша сакала да поминат неколку денови заедно, но Душко не се согласи. Пејачката ќе замине на неколку настапи во Виена и во Швајцарија.

Претходно «
Следно »