ФAХРИЕ ЕВЏАН И БУРАК ОЗЧИВИТ БРОЈАТ СИТНО ДО РАЃАЊЕТО НА СИНОТ: Го отркија името на наследникот!

  • March 4, 2019

Брачната двојка Озчивит брои денови до раѓањето на нивниот син. Фахрие, која е во поодмината бременост и нејзиниот сакан го открија името на бебето.

Двојката одлучила нивниот наследник да се вика Каран.

Тие дури ги смениле и табличките на автомобилот каде напишале Кар. Интересно е дека оваа позната актерска двојка одлучила пред раѓањето на бебето да му отворат профил на Инсатграм.

View this post on Instagram

LOVE ❤️

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Ваквиот потег наиде на ocуда од турската јавност, со оглед на тоа што се очекува да го користат за рекламни цели и да заработуваат од спонзори.

Фахрие го потврди името на бебето и напиша на Инстграм „Те чекам ангеле мој. Каран“

Претходно «
Следно »