Хелена за врската со Ибра: Збудалев поради Ферарито, тоа не беше љубов на прв поглед

Поврзано

(Видео) Ceкoja чecт: Пандев ce зaпишa вo иcтopиjaтa нa Cepиja A co 100 пocтигнaти гoлa

Капитенот на македонската фудбалска репрезентација, Горан Пандев се запиша во историјата на италијанската Серија А со постигнати 100 голови. Во...

Неверојатно достигнување: Јубилеен 100ти гол за нашата гордост Пандев

Капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев уште еднаш ја покажа својата класа во Серија А. Гранде Пандев за само...

Најдобрата mакедонската сyдиска двојка ќе суди на Олимписките игри во Токио

Најдобрата македонска судиска двојка Ѓорѓи Начевски и Славе Николов ќе бидaт дел од уште еден голем настан, а тоа...
- Advertisement -

Златан Ибрахимовиќ во претходните денови е во центар на внимание поради настапот на Сан Ремо, каде што на сцената се појави со големиот хит „Јутро је“.

Италијанските медиуми веднаш направија интервју со неговата партнерка Хелена Сегер, која откри дека тие двајца воопшто не се во брак.

„Мислам дека Ибра ми се допаѓа затоа што можам да му се спротиставам. Бракот би можел да ми го уништи чувството на независност. Не сакам да ме нарекуваат сопруга на фудбалер. Мисламд ека луѓето не се свесни колку напорно учев, работев и се борев во животот. Тоа меѓу нас сигурно не беше љубов на прв поглед. Го паркираше своето Ферари лошо и ми го блокираше мојот Мерцедес. Грубо му кажав да го тргне возилото. Не е лесно да се живее со него, но верувам ниту на него не му е лесно со мене“, вели Хелена.

Latest News

Пoвoлeн дeн зa нoвa paбoтa зa Девицата, Шкopпиjaтa мoжe дa имa пpoблeми co дoлгoви

ОВЕН Иако на прв поглед се делува како што треба, во вашето работно опкружување, сепак, постојат проблеми кои ве опкружуваат. Вљубени...

More Articles Like This