ХИЛАРИ КЛИНТОН СЕ ОНЕСВЕСТИ: За време на комеморацијата за 11 Септември, кандидатката за претседател на САД Хилари Клинтон се онесвести!

  • September 11, 2016

Еден од посетителите на меморијалниот центар по повод соборувањето на кулите близначки во Њујорк на 11 Септеври 2001 година, снимил видео на кое се гледа кандидатката зе претседател на САД од редовите на демократите Хилари Клинтон како колабира пред да влезе во комбето кое требаше да ја превезе
hilari_nesvestici
На видеото се гледа како Клинтон која чека на тротоарот чекајќи го обезбедениот транспорт, колабира, а нејзиното обезбедување ја придржува додека таа се смести во комбето. Според репортерите на Фокс, Клинтон не се чувствувала добро за време на комеморацијата и си заминала порано.

Претходно «
Следно »