ХИТ ВИДЕО: Почна да танцува пред камера, а потоа се појави нејзината мајка…

  • January 25, 2017

Оваа мајка од Бразил сакаше само да стави неколку работи во ормарот на ќерката, а потоа виде дека тинејџерката почнала да танцува пред камера.

 

 

Мајката не чекаше долго, па се одлучи да биде најдобра позадинска танчерка која ќерката може да ја замисли, заедно со својата метла.

Видеото стана хит на интернет, а ќе видите и зошто:

Претходно «
Следно »