ХОРОР ВО СКОПСКО: Брат се обидел да ја силува сопствената сестра!

  • August 29, 2018
  • Коментари

Во скопско село брат се обидел да ја силува својата сестра, информираа од МВР.

Според полицијата, В.П. вчера во 20:44 часот во Полициска станица во Скопје пријавила дека во семејната куќа лоцирана во скопско село нејзиниот 14-годишен син се обидел да изврши обљуба врз нејзината 15-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот.

Претходно «
Следно »