Христијан Мицкоски во 18:15 часот гостин на телевизија „Алфа“

  • March 7, 2019
  • Коментари

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва е гостин во емисијата „Отворено“ на Телевизија Алфа.

Емисијата започнува во 18:15 часот.

Ќе разговараме за нарушената правда, менувањето на идентитетот, економијата, изборите за Претседател и други теми. Следете не – напиша тој на социјалните мрежи.

 

Вечерва сум гостин во емисијата „Отворено“ на Телевизија Алфа во 18:15 часот.Ќе разговараме за нарушената правда, менувањето на идентитетот, економијата, изборите за Претседател и други теми.Следете не.

Gepostet von Hristijan Mickoski am Donnerstag, 7. März 2019

Претходно «
Следно »