ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ НА СРЕДБА СО ГРАЃАНИТЕ: Мицкоски во Виница, Свети Николе и Зрновци

  • October 7, 2017
  • Коментари

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари состаноци со партиското членство и жителите на Виница, Свети Николе и  кочанско Зрновци.

 
Претходно «
Следно »