ЦЕЛО УТРО КАРЛЕУША ВОЈУВАШЕ НА ДРУШТВЕНИТЕ МРЕЖИ:Каква порака ЈК испраќа до јавноста!

  • January 25, 2019

Скандалот на Јелена Карлешза и експлицитните фотографии испратени на босанскиот фудбалер Огњан Врањеш, го тресат регионот неколку недели, а пејачката на свој начин се пресмета со новинарите.
Имено, бидејќи нејзината омилена социјална мрежа Твитер е исклучена, фолк дивата го користи Instagram за да им се обрати на обожавателите. Последното издание ги изненади многумина, веднаш до видео, додека папараците се обидуваат да ја сликаат додека влегува во студиото Granda, каде што дојде за снимање „Ѕвезде Гранда“, таа постави “меч”.

Дали фолк дивата сакаше да им каже на своите фанови и следбеници дека седмата сила ќе биде “распнат” или дека ќе биде многу тешко да се справи со тоа, останува нејасно.

JK доби голем број коментари за многу краток временски период, и повеќето од нив ја поддржаа и ѝ порачаа да издржи и дека од ова ќе излезе посилна.

Претходно «
Следно »