Цеца вознемирена: „Тешко ми е кога гледам како го тепаат Вељко“

  • December 3, 2017

Светлана Цеца Ражнатовиќ вели дека многу тешко ѝ паѓа додека гледа како го удираат нејзиниот син Вељко во рингот. Фолк дивата е горда на својот наследник и неговите успеси кои ги ниже во боксот и истакнува дека го поддржува во овој спорт.

– Секако дека не ми е пријатно да гледам додека некој го удира мојот Вељко. Од друга страна и неговиот противник е дете, мајка го родила и него. Бев среќна кога мојот син победи – вели пејачката.

Претходно «
Следно »