December 4, 2021, 6:34 pm

Цеца и Марија се ckapaa поради кандидат – Цеца ја нарече Марија „Вештepka“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Синоќа во натпреварувањето на „Ѕвездите на Гранд“ дојде до кавга помеѓу Светлана Цеца Ражнатовиќ и Марија Шерифовиќ, но на крајот сето тоа беше само шега.

Кандидатот кој синоќа во „Ѕвездите на Гранд“ предизвика вистинска врева е Никола Самарџиќ, кому ова му беше прво претставување на сцената, а иако на почетокот немаше гласови, Никола заврши со четири гласа.

Првата песна ми беше катастрофа – рече Бекута, додека Босанец остана воздржан. Кандидатот најмногу и се допадна на Цеца , а Марија се пошегува и додаде:

– Не се сомневаме!

– Без префрлање вештерко, ќе те изгорам – и рече Цеца на Шерифовиќ.

Latest News

Последно обраќање на Меркел: Што изјави канцеларката по 16 годишно владеење?

Германската канцеларка на заминување Ангела Меркел повика на солидарност во борбата против ширењето на коронавирусот и уште еднаш апелираше...

More Articles Like This