May 16, 2021, 10:14 am

Цеца на Втор ден Велигден во Тител: Го покажа имoтот на Вељко и Богдана, во дворот базен, а еден детал на куќата ќе Ве шokиpa

Поврзано

- Advertisement -

Пеачката Цеца Ражнатовиќ,вториот ден на Велигден, го поминува во Тител, на имотот на нејзиниот син Вељко кој како подарок/ мираз го доби од семејството на Богдана. Цеца покажа дел од атмосферата и како семејно уживаат во убавиот сончев ден.
Таа беше во бела маица, со наочари и музика се слушаше во позадина. Како изгледа имотот на Богдана и Вељко може да се види на снимката. Иако многу луѓе мислат дека станува збор и живеат во раскош, нивната куќа сеуште не е малтерисана. Младиот брачен пар сеуште го средува имотот, и како сите млади во Србија, проблемите ги решаваат еден по еден.

– Цеца како подарок им направи базен во дворот и тоа ги мотивираше да ја средат куќата. Тоа е огромно имање и сакаат да го направат мал рај- вели неименуван извор за Информер.рс.

Latest News

Израел ja бomбapдиpaшe кyќaтa нa глaвниoт лидep нa Хaмac вo Гaзa

Израелската војска во неделата соопшти дека го уништила домот на главниот водач на Хамас во Газа, трет ваков напад...

More Articles Like This