Цеца се огласи по повод селењето на Вељко од семејната вила

Поврзано

Што ce „готви“ на Месечината: Откриени детали за изградбата на руско-кинеската лунарна станица

Создавањето на руско-кинеската научна станица на Месечината ќе се реализира во три фази до 2035 година, објави американскиот специјализиран...

Нaјнови детали: Кинecкатa pakeтa се приближува кон Земјата, познато каде ќе се cpyши

Остатоците од најголемата кинеска ракета „Лонг марч 5Б“, која беше лансирана минатата недела, се очекува да навлезат во атмосферата...

Во седмата деценија од животот: Актерката позиpa во бикини и покажа како изгледа

Шерон Стоун на својот „Инстаграм“ сподели фотографија на која позира во бикини и доби еден куп комплименти од следбениците. Фотографирана...
- Advertisement -

Во еден дневен весник се појави вест во која близок извор на семејството Ражнатовиќ тврди дека Вељко Ражнатовиќ по свадбата ќе ја напушти семејната вила на Дедиње.

Како што пренесуваат некои медиуми, тој планирал да купи и стан. Меѓутоа, изгледа дека написите не се точни.

Иако изворот тврди дека Вељко планира да купи стан за себе и идната сопруга, сепак Цеца ги демантираше овие вести.


Таа на својот Инстаграм објави фотографија од веста и напиша дека се е лага.

Latest News

Eднo лицe пoчинa вo тeшkaтa coобpaќajнa нecpeќa нa автопатот Штип-Скопје

Тешка сообраќајната несреќа се случи попладнево на автопатот Штип - Скопје, пред селото Коњари. Станува збор за превртено возило на...

More Articles Like This