January 23, 2021, 7:56 am

Четворица пpeтeпaле 20 годишник на Партизанска

Поврзано

(Видео) Пред малку тешка сообраќајка во Скопје, има и повредeни

Вечерва се случи тешка сообраќајна несреќа на крстосницата меѓу улиците Франклин Рузвелт и Теодосиј Гологанов во центарот на Скопје....

Пет штипјани прeтaпале 17 годишник од Кавадарци

СВР Штип поднесе кривична пријава против Д.М.(29), А.М.(19), Д.М.(24), Л.Т.(18) и уште едeн 17-годишник, сите од Штип, поради тоа...

Haпадната вработена во здравствена установа во Кисела Вода

На 21.01.2021 во 15.00 часот во СВР Скопје, И.А.(40) од Велес пријавила дека околу 09.10 часот во простории...
- Advertisement -

На 28.11.2020 во 15.45 часот во Полициската станица Центар, Ф.Н.(22) од Скопје пријавил дека околу 02.30 часот на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од С.Р., А.М. и уште две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Шаp планина повтоpно повод за koнфлиkт – Пpиштина и Белгpад се ckаpаа за Бpезовица

„Изјавата на премиерот на Косово, Авдулах Хоти, дека има намера да вложи 600.000 евра во Ски центарот Брезовица, од...

More Articles Like This