Чичко Ставре му порача на Кристијано Роналдо: Сакај ги жените!

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

Ставре Топузовски, легендарниот директор на Музејот на градот Крушево, има нешто да му порача на Роналдо, преку прекрасната Глорија Марија од „Глобо Репортер“. Во продолжение погледнете го видеото

Stavre Topuzovski, o lendário diretor do Museu da Cidade de Kruševo, tem algo para contar ao Ronaldo, através da linda Gloria Maria de Globo Repórter.Ставре Топузовски, легендарниот директор на Музејот на градот Крушево, има нешто да му порача на Роналдо, преку прекрасната Глорија Марија од Глобо Репортер.Assistam ao Globo Repórter 🇧🇷 na sexta-feira, o programa mais assistido do planeta 🌎, que esta sexta-feira mostra o país 🇲🇰 mais bonito do mundo 🌍.Гледајте ја Глобо Репортер 🇧🇷 во петок, најгледаната програма на планетава 🌎, која што овој петок ја прикажува во најубавата земја 🇲🇰 на светот 🌍.—‐——–Амбасадорот Ивица Боцевски му должи една добра вечера на чичко Ставре Папу во Крушево.O embaixador Ivica Bocevski deve um bom jantar ao tio Stavre Papu em Kruševo.Ivica Bocevski Томе Христоски

Julkaissut Embaixada da República da Macedônia do Norte no Brasil Keskiviikkona 1. toukokuuta 2019

Актуелно

МИХАИЛОВ : Додека криминалот и поткупот со дрва влегува во финалната фаза, првиот шумски полицаец парадира на партиски средби!

Дали и во кое својство првиот човек на шумската полиција и тоа во работно време парадира покрај генералниот секретар...

ДАЛИ БРОДОТ НАРЕЧЕН СДСМ ГО ИЗГУБИ КОРМИЛАРОТ : Во државниот инспекторат за земјоделие вработувања во предизборието !

Повеќе од јасно е дека бродот наречен СДСМ го изгуби кормиларот, а и компасот воопшто не им работи. Така на пример, Зоран Шапуриќ од ДИЗ...

Мамата у…- како се менуваше името на еден народ!

Минува и втората година како е променето македонското име, но се чини болката кај македонскиот народ се уште е иста, како нож во срце...

(Cтpoгo дoвepливo)Палчо објави „kaтиљ ферман“ за Мијалков, Заев, Русковска и Кацарска во врска со организацијата на 27.април

Политичкиот аналитичар Љупчо Палевски, рано изутринава околу 01.00 часот по полноќ на својот ФБ профил објави „катиљ ферман“ составен во Управата за безбедност и...

(Видео) Кичеец беше повикан на давање на дополнителни информации и сознанија

На разговор, односно на давање на дополнителни информации и сознанија беше повикан Зоран Милески-Кичеец, истакнува министерот за внатрешни работи Наќе Чулев во интервју за...

Повеќе вести