Шерон Стоун во опуштено издание: Вонвременска убавина на која годините не и можат ништо

  • November 8, 2018

Убавата глумица веќе три децении владее со Холивуд.
Шерон Стоун е синоним за комплетна глумица. Талентирана, одмерена, сензуална и убава. Токму таква е и понатаму. Има 60. години, а на недамнешното појавување во крајно опуштено издание, со едноставна комбинација, докажала зошто веќе со години важи за една од најубавите жени на светот.

Шерон Стоун се појавила на премиерата на филмот „Pimp“ во Лос Ангелес носејќи жолт џемпер кој го искомбинирала со светкави црни панталони и капа.
Глумицата не претерала ниту со шминката, а црвениот кармин само ја нагласил нејзината вонвремена убавина.

Претходно «
Следно »