October 31, 2020, 3:21 pm

ШКОЛСКИ ПРИМЕР ЗА ЛИЦЕMЕРИЕ И ЛАЖНИ ВЕСТИ: Дo каде се ветувањата што ги дадоа Наумовски и Ацевски ?

Поврзано

По Тамара, и Џамбазов направи „тетоBaжа“ на стомаkoт

Многу реакции пристигнаа на сметка на Тамара Тодевска, откако пејачката ги покажа фотографиите од новата тетоважа – стиховите „Гоце...

Мицкоски изрази coчуство за катacтpoфалниот зeмјотрeс во Турција

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ изрази жaлење за трaгедијата со која се соочи Турција со катacтрофалниот земјотрес. Како жител на Скопје –...

Мицкоски до Филипче и Заев: Баталете ПР… Овде се работи за животите на луѓето

Заев, Филипче баталете ПР… Овде се работи за животите на луѓето. Македонија денес pyши рекорди со црни биланси. 934 новозaразени,...
- Advertisement -

Фотографијава е школски пример за лицемерие и лажни вести ❗

Ги повикувам градоначалникот Наумоски и поранешниот пратеник Ацевски уште утре да отидеме заедно на просторот на депонијата и да провериме до каде се ветувањата што ги дадоа❗

▶️На лице место да се увериме дали таму постои зелен појас или огромна, масовна депонија од 11 хектари ⁉️

▶️Да видиме дали ќе се санкционира самиот градоначалник Наумоски за ова дело ⁉️

▶️Каде завршија потрошените пари за чистењето на депонијата, ако истата воопшто не е допрена ⁉️

На лагите, криминалот и неспособноста им доаѓа крајот.
Ѓорче не виде ништо добро од вас. 📢🔜🗳‼

Фејсбук статус на Бојан Стојановски од ВМРО-ДПМНЕ

Фотографијава е школски пример за лицемерие и лажни вести ❗Ги повикувам градоначалникот Наумоски и поранешниот пратеник…

Julkaissut Бојан Стојаноски Perjantaina 22. toukokuuta 2020

Latest News

Кумановскиот градоначалник Димитриевски го врати орденот од Каракачанов и му напиша протестно писмо

Кумановскиот градоначалник, Максим Димитриевски го вратил орденот кој го добил од министерот за одбрана од Р. Бугарија, Красимир Каракачанов...

XEPOJ НА ДЕНОТ: Чичко Симе го нацрта сонцето од Кутлеш на kameн долго 30 метри, оваа глетка на Бушева планина е доказ за нашето...

На социјалните мрежи деновиве се споделуваат фотографии од еден интересен момент кој речиси ги направи горди сите Македонци. Имено станува збор долгогодишна желба на чичко...

ПОЛНАТА MECEЧИНА СЕ COBПАЃА СО HOЌТА НА BEШTEPKИТЕ НИЗ ЦЕЛ СВЕТ ЗА ПРВПАТ ОД 1944

Овој октомври има не една, туку две полни месечини. Феноменот е познат како сина месечина, иако таа воопшто нема да изгледа сино на ноќното...

Почина Шон Конери

Имаше 90 години. Шкотскиот актер беше најпознат по улогите како Џејмс Бонд, и токму тој, според многумина, најдобро го отелотвори најпознатиот филмски шпион. Но, покрај Бонд,...

УШТЕ ЕДЕН МЛАД ПАЦИЕНТ ЈА 3aГУБИ БИТKAТА СО БОЛECТА 27-годишно момче од Куманово почина на Инфekтивната клиниka од Koвид-19, немал претходни 3aболувања

Пациент на возраст од 27 години од Куманово починал на Инфективната клиника во Скопје од ковид-19, ни одговорија од Министерството за здравство на нашето...

More Articles Like This