January 27, 2021, 6:12 pm

ШОК ФОТОГРАФИИ: Цеца претепана и раскрвавена

Поврзано

Уште една жpтвa на ТикТок: 10 годишно момче од Србија нacтрада поради прeдизвик на популарната апликација

10 годишно дете од Србија жртва на „Блекаут“ предизвикот на социјалната мрежа тик-ток. Девојче во Италија смртно настрада во...

Истopијата ќе cyди: Ocaма бин Лaдeн бил чecт гocтин во Aлбaниja и во Бocна

Лидерот на Ал Каида Осама бин Ладен бил чест гостин на Балканот во деведесеттие години. Тој во 1994 година...

Beли можат да си дозвoлaт: Byчиќ ceкој cpпски гpaѓанин го чecти сo пo 60 евpa

Српскиот претседател објави добра вест за своите граѓани.Тој реши сите полнолетни граѓани еднократно да ги почести со по 60...
- Advertisement -

Во утрешниот број на српски Курир ќе бидат објавени фотографии од претепаната пејачка Цеца Ражнатовиќ.

stop-nasilju-svetlana-ceca-raznatovic-foto-kurir-1483992012-1076271

Не станува збор за фотографии од навистина претепаната Цеца, туку од кампањата „Стоп за насилството“ кон која се приклучи и оваа музичка ѕвезда.

Акцијата на весникот Курир досега ја прифатија бројни јавни личности, меѓу кои и познатата српска кошаркарка Милица Дабовиќ, пејачката Сека Алексиќ, новинарката Наташа Миљковиќ и актерката Калина Ковачевиќ.

1 коментар

Latest News

Уште една жpтвa на ТикТок: 10 годишно момче од Србија нacтрада поради прeдизвик на популарната апликација

10 годишно дете од Србија жртва на „Блекаут“ предизвикот на социјалната мрежа тик-ток. Девојче во Италија смртно настрада во...

More Articles Like This