ШТО МУ ПРАВЕЛА СОРАЈА на Душко Тошиќ за да добие подарок, нараквица од 60.000 евра!

  • May 4, 2019
  • Коментари

Сoрaja Вучелиќ и Душко Тошиќ се сретнале случајно, и на прв поглед сопругот на сталетата и фолк пејачка Јелена Карлеуша бил заинтересиран за старлетата Сораја. Тој почнал да ја напаѓа, а кога таа конечно ја прифатила поканата на фудбалерот, тој со големи очекувања ја пречекал во Турција, каде во тоа време играл за “Бешикташ”.

Но, вистинско доживување било кога втор пат Сораја го посетила Душко во Истамбул, и може само да се претпоставува што се случувало бидејќи потоа, во знак на внимание, Душко Тошиќ и подарил скапа нараквица “Картие” украсена со дијаманти од 60.000 евра.

Таков подарок не добива секоја, и не за било што па среќната Сораја не чекала многу и се сликала со скапата нараквица на Инстаграм. Тоа бил првиот чекор да се дозане дека е во врска со фудбалерот Душко Тошиќ

Останува прашањето: јасно е што Сораја добила, но што дала за тоа нешто да вреди подарок колку еден луксузен абвтомобил?

Претходно «
Следно »