January 25, 2021, 8:53 am

ШТО САКАШЕ ДА КАЖЕ АВТОРОТ: Мелита од плажа во бикини, пишуваше поезија…

Поврзано

Мицкоски на меѓународниот ден за образование: Власта системски го yништува образованието, 20 илјади ученици не следат настава зошто немаат лаптоп компјутери

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук денеска на меѓународниот ден на образованието вели дека власта системски...

(Фото) Стрaотна сообраќајка под надвозникот кај скопски Орман

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Се надеваме нема повредени, внимателно возете...

(Видео)Венко да тера помалку PR, а повеќе работа, на граѓаните им требаат навремени и достапни здравствени услуги за да се спаси човечки живот

Додека многу луѓе во пендемијава секојдневно се борат за својот живот, министерот Венко Филипче не е способен да ги...
- Advertisement -

Полугола, на плажа и поезија. Мелита Ракичевиќ, очигледно погодена од неодамнешната пропадната врска, реши да пишува и поезија на социјалните мрежи. Не толку успешно секако, но барем се потрудила.

Сепак, што сакаше да каже авторот, сеуште не е јасно.

2 КОМЕНТАРИ

Latest News

Hoвиoт aмepикaнcки миниcтep зa здpaвcтвo нeзaдoвoлeн oд пpoцecoт нa вakцинaциja вo САД

Кандидатот за нов американски министер за здравство, Ксавиер Бесера, изрази незадоволство од процесот на вакцинација. Бесера ги критикуваше долгите редици...

More Articles Like This