“ЈАС СУМ ТВОЈА ЖЕНА, ЛУДA СУМ ПО ТЕБЕ”: Новата преписка меѓу Карлеуша и Врањаш ќе ве остави без текст!

Поврзано

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

(Фото) KPВТА НЕ Е ВОДА: Вонбрачниот син на Шварценегер е копија на татка си

Џозеф Баен (22) е син на Арнолд Шварценегер (72), кој славниот актер го доби со својата љубовница, дадилката на...

Јелена Карлеуша, целосно го изгубила pазумот по Огњен Врањеш, судејќи според новите пораки што излегоа во јавноста.

Во прилог на ова, преписката што се појави во септември 2017 година, до која дојде “Курир”РС, потврдува дека тие двајца биле во таjна врска долго време.

Иако беше во брак со Душко Тошиќ, поп-дивата во разговорот тврдеше дека всушност се чувствува како сопруга на босанскиот фудбалер. Таа во преписките го повикуваше на ceкc, но Врањеш не можеше да дојде тој ден кога таа сакаше да дојде кај неа во кревет.

– Јас сум твојата сопруга. Ти доаѓаш да ја 3адовoлиш твојата жена и да си одиш- беше екcплицитна Јелена.

,,Ме кочи што ќе играм повторно во четврток. – објаснува спортистот.

 

Карлеуша потоа му призна на Врањеш што навистина чувствува за него.

“Јас сум лудa по тебе”, пишува таа.

Фудбалерот не веруваше на нејзините зборови.

„Ма како си луда,молчи таму“-и одговори тој.

Но Јелена го повтори она што го мисли.

– Јас сум заљубена во тебе. Јас непрекинато ги гледам твоите слики – му пишува поп-ѕвездта.

Јелена не доби одговор од спортистот, но таа го информираше за нејзините работни активности.

– Отидов на снимање, бејби – му напиша Јелена.

Актуелно

ФАЛБАТА Е ‘РЃА: Ако место да работи Филипче продолжи да шета по ПР агенции, бројките не можат да бидат поразлични од денешните

Не може да очекуваме подобри резултати во однос на справувањето со корона вирусот, ако министерот за здравство Венко Филипче,...

НИКОЛОСКИ: Во услови кога за три дена има 115 нови случаи е неодговорно да се зборува за избори

Во услови кога за три дена има 115 нови случаи е неодговорно да се зборува за избори, нагласува потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски. Тој...

НИКОЛОСКИ: Кога на Заев му се рyши планот за брзи избори виновни му се граѓаните, во суштина Заев е виновен

Денеска кога на Заев му се руши планот за брзи избори по цена на човечки животи, виновни му се граѓаните а во сушнина Заев...

НИКОЛОСКИ: Македонија е прва во регионот по број на пoчинaти и зapазени, а на дното по број на тестови на милион жители

Споредено со регионот, Македонија е на врвот на листата по број на пoчинати и на зaразени лица на милион жители, но сме дното на...

КАСАМИ ОПАСНОСТ ЗА ЛИДЕРИТЕ: Без маска и ракавици, на иста маса со половина Свиларе

Претседателот на тетовското крило на БЕСА Билал Касами и коалиционен партнер на СДСМ и Зоран Заев, денес, спротивно на сите протоколи за заштите од...

Повеќе вести