ЈА ПОКАЖА ВИЛАТА И ЈАХТАТА НА ДИPEКТОРОТ НА „ГРАНД“: Карлеуша со сопругот и ќерките одмораат во Опатија кај Саша Поповиќ

  • August 22, 2019

Јeлена Карлеуша, со ќерките Атина и Ника, како и со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ деновиве ужива во посетата на Истра кај Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ.

После Малдивите, Турција и Црна Гора, Јелена и нејзиното семејство решиле да поминат извесно време на хрватското крајбрежје, поточно во Опатија, каде директорот на „Гранд продукција“ има вила што ја купи минатата година во која тој и неговата сопруга уживаат секое лето.

На социјалните мрежи, Јелена објави неколку фотографии од јахтата на Поповиќ, на која ужива во благодетите од морето.

Покрај тоа, на една од фотографиите покажува како изгледа луксузната вила на Поповиќ во Опатија на морскиот брег.

Ве потсетуваме, дека на почетокот на летото, Саша се почасти со ckапа јахта од неколку стотици илјади евра, па сега ужива во летувањето.

– Да, така е. Купив јахта од неколку стотици илјади евра и воопшто не ги жaлaм парите за вакви работи. Сакам да имам добри и сkaпи автомобили и да се чувствувам навистина добро кога ги купувам. Знам и да ја возам јахтата, така што тоа беше дополнителна причина зошто ја купив. Оваа година убаво ќе уживам во морскиот брег – рече Поповиќ, а тој го исполни своето „ветување“.

За време на вечерата, Поповиќ седна на пијаното и свиреше само за ќерките на Јелена.

Претходно «
Следно »