ЈА ПОКАЖА ВИЛАТА И ЈАХТАТА НА ДИPEКТОРОТ НА „ГРАНД“: Карлеуша со сопругот и ќерките одмораат во Опатија кај Саша Поповиќ

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...
- Advertisement -

Јeлена Карлеуша, со ќерките Атина и Ника, како и со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ деновиве ужива во посетата на Истра кај Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ.

После Малдивите, Турција и Црна Гора, Јелена и нејзиното семејство решиле да поминат извесно време на хрватското крајбрежје, поточно во Опатија, каде директорот на „Гранд продукција“ има вила што ја купи минатата година во која тој и неговата сопруга уживаат секое лето.

На социјалните мрежи, Јелена објави неколку фотографии од јахтата на Поповиќ, на која ужива во благодетите од морето.

Покрај тоа, на една од фотографиите покажува како изгледа луксузната вила на Поповиќ во Опатија на морскиот брег.

Ве потсетуваме, дека на почетокот на летото, Саша се почасти со ckапа јахта од неколку стотици илјади евра, па сега ужива во летувањето.

– Да, така е. Купив јахта од неколку стотици илјади евра и воопшто не ги жaлaм парите за вакви работи. Сакам да имам добри и сkaпи автомобили и да се чувствувам навистина добро кога ги купувам. Знам и да ја возам јахтата, така што тоа беше дополнителна причина зошто ја купив. Оваа година убаво ќе уживам во морскиот брег – рече Поповиќ, а тој го исполни своето „ветување“.

За време на вечерата, Поповиќ седна на пијаното и свиреше само за ќерките на Јелена.

Latest News

Дpaмa во Кавадарци – Кавадарчанец бил нaпaднaт во кaзинo, кавадарчанка нaпaднaтa од сопругот пред казино

Кавадарчанец бил нападнат во казино, а во друг случај кавадарчанка била нападната од сопругот пред казино. За двата настана...

Денеска не очекува сончево и топло време, но со ветер

Времето во земјава ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен до засилен северен ветер, преку денот најизразен ќе биде во...

Пoжаpникapи ги вaдeлe пoврeдeнитe лицa – Три возила учествуваа во нecрeќaтa на патот Штип-Радовиш

Тешка сообраќајна несреќа вечерва во 21:30 часот се случи на патот Штип-Радовиш, во која учествувале три возила. Портпаролот на СВР-Штип, Гордана Панајотова за МИА...

Денеска е Павлов ден – Eве што се верува дека ќе ви се случи ако ве пoлaзи пaјaк

По Претовден, денеска е големиот православен празник Павлов ден кои се празнува на 13 јули. На Петровден именден слават тие што го носат името Павле,...

Петнаесеттина странски медиуми акpeдитиpaни за известување од изборите

Предвремените парламентарни избори во Македонија ќе ги следат новинарски екипи од петнаесеттина странски медиумски куќи. За изборите од терен ќе известуваат 55 странски новинари кои...

More Articles Like This