October 23, 2020, 6:42 am

ЈА ФАТИЛ СОПРУГАТА КАКО ГО ИЗНЕВЕРУВА СО НЕЈЗИНИОТ ШЕФ: На оригинален начин и се одмаздил

Поврзано

Само се cpуши: Брзата пomoш веднаш peaгирала, заврши во бо лница-Хајди Клум се онecвecти на снимање, паднала на столчињата

Една од најпознатите светски манекенки Хајди Клум (46), која и покрај пандемијата на коронавирусот има многу работа , неодамна...

Обожавателка во сеќавање на Тоше Проески: „Ми се јави дома затоа што ги добил сите мои пораки, ете таков голем човек беше“

Вторник, 16-ти октомври 2007 година, 9 часот наутро добив повик од другарка која плачејќи ми рече „Тоше загинал во...

На 45, изгледаат како да имаат 25 години: Народен арапски лек за младост и виталност

Познато е дека жените од истокот ја ценат народната медицина, тоа им помага да изгледат неверојатно млади Овој „еликсир“ се...
- Advertisement -

Изневерен маж пронашол навистина оригинален начин да и се одмазди на својата неверна сопруга, бидејќи таа го изневерила со нејзиниот шеф. И оставил препорака за хотелот, на интернет, кој нема конкуренција! Сликовито  опишал колку бил задоволен од хотелот, собите, услугата, кои безобразните љубовници ги користеле. Хотелот го оценил со 5 ѕвезди.

Книгата за жалби е одлично решение за сите професионалци во областа на туризмот, бидејќи на овој начин избегнуваат конфронтација лице в лице со лути клиенти, а недостатоците сепак им стануваат видливи. Меѓутоа, овој господин го пофалил нивниот хотел и вработени, иако никогаш не бил таму.
Во истиот хотел на потпетици, провокативно облечена влегла неговата жена рака под рака со нејзиниот шеф.
– На мојата жена и нејзиниот шеф толку многу им се допаднала собата од хотелот.
Многу добро се одмориле, откако се напиле пијалок на шанкот, имале секс пот тушот, пред да продолжат на креветот.
Не сум сигурен, дали сметале финансиски да им е исплатливо, бидејќи нивниот престој  го платиле со мојата картичка, а го користеле попустот кој го има нивната компанија, – вели сопругот.
Како и да е, навистина убаво место за да ја поминат ноќта, но измамниците треба да знаат дека информациите за нивниот престој остануваат во базата за податоци во хотелот  за една година. Со кого сте престојувале, колку време, што сте пиеле и јаделе, напишал мажот кој без сомнение, овие документи ќе ги искористи пред судијата за развод кога ќе го праша која е причината и на кого би требало да оди заедничката сопственост.

Latest News

Македонофoб и бугарофoб поставен за директор на Управата за развој и унапредување на јазиците, инаку кум на Српче

Владата денеска ја разреши од должноста Славица Тодорова, директор на Управата за развој и унапредување на образованието на јазиците...

Полицијата пpekина свадба со 200 гости во Арачиново

Вечерва околу 21:30 полициски службеници и пазарната инспекција прекинале свадба во угостителски објект во с.Арачиново, дознава Канал5. Во објектот затекнати се околу 200 лица, а...

Косово втор ден без cмpтeн случај од ковид-19

Втор ден по ред во Косово не е забележан ниеден dмpтен случај на зaрaзен од Ковид-19, така што бројот на жpтви на епидемијата останува...

(Видео) Каракачанов со дрзok коментар му одговори на дeмонcтрaнт кој побара ocтавка од него

Ти може да не си ја сакаш мајка ти, со овие зборови вицепремиерот и министер за одбрaна на Бугарија, Красимир Каракачанов, му се обрати...

Словенија воведува нajcтроги мерки по алapмантната бројка на новозaболeни

Словенија од сабота ќе воведе нови рecтриктивни мерки за спрeчување на ширењето на кopонавирусот меѓу населението. Премиерот Јанез Јанша денеска најави зaтворање на сета...

More Articles Like This