ЈА ЈАВНА НА СЦЕНАТА НА ГРАНД: Саша Поповиќ и Ана Бекута ги запрепастија сите со својот потег!

  • February 13, 2019

Ана Бекута, која е член на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ во една емисија се пофалила со добра физичка подготвеност, па без проблем покажала како прави склекови. Саша Поповиќ ѝ пријде зад грб, па застана зад неа.

-Немој Саша тоа да го правиш? Што правиш бре? – викнала Ана во еден момент кога ѝ засметал во вежбањето.

Претходно «
Следно »