ЈЕЛЕНА И ДУШКО ЌЕ БИДАТ РАЗДЕЛЕНИ: Судбината на нивниот брак зависи од еден потег на Тошиќ!

Поврзано

Наташа Беквалац гoлsa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

Јелена Карлеуша горда е на својот сопруг Душко Тошиќ, односно на договорот кој ќе го потпише со кинескиот клуб Гуаџоу, за кој игра и сега, иако тоа подразбира дека ќе живее одвоено од неа.

Откако во јавноста се појавија експлицитните снимки и фотографии на Карелуша, кои наводно му ги праќала на младиот фудбалер Огњен Врањеш, како и скандалозните преписки, Јелена на социјалните мрежи главно става закани и пцoвkи упатени на медиумите и Врањеш.

Но тоа се промени кога се објави текстот, кој Карлеуша го стави на Инстаграм, дека Душко до 2021 година годишно ќе зарботува 8,5 милиони евра. Карлеуша во текстот ставила и симбол на мускулеста рака, што очигледно мисли за буџетот на својот сопруг. Што мисли за него како човек, не напишала.

Од друга страна, во медиумите со денови се шпекулира за тоа дека Тошиќ не ја донел конечната одлука дали ќе остане со Карлеуша во брак, после се или не. За тоа Јелена не зборува, иако крај известувањето за заработката на својот сопруг закачила и нивна заедничка фотографија од Кина, каде отиде во ек на аферата, како би го спасила бракот.

Меѓутоа она што е сигурно е дека доколку Душко го потпише договорот кој би важел до 31.12.2021, тој ќе остане да живее во Кина, далеку од Карлеуша.

Актуелно

(Видео) Шекеринска и Јанева во домот на Боки 13, сепак не се познавале само од телевизија

На мрежата Јутуб се појави видео на кое што се гледа вицепремиерката и министерка за одбрана, Радмила Шекеринска во...

(Видео)Техничкиот министер за земјоделство качен на коњ вршеше проверка на шумскиот фонд

Ден со Цветан Трипуновски, во инспекција низ Огражден, проверка на шумскиот фонд и лов на потенцијална дрвосеча. https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/745665222864670/

Во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Прилеп

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите на Прилеп. Cледете во живо: https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/360493781586587/

Во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Крушево

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Крушево. Неговото обраќање во живо можете да го...

(Во живo) Христијан Мицкоски на сpeдбa со жителите на општина Кpивoгaштaни

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од општина Кривогаштани. Неговото обраќање може да го следите...

Повеќе вести