ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВО НОВ CEKC CKAHДAЛ: Пејачката има нов љубовник!

  • February 27, 2019
  • Коментари

Се чини дека Јелена Карлеуша брзо го заборави пopнo cкaндaлoт со фудбалерот Огнен Врањеш. Како што пишуваат срспките медиуми, пејачката има нов љубовник.

Овој пат не се работи за фудбалер туку за бизнисмен кој живее во Германија. Јелена се почесто настапува токму во Германија и секој слободен момент го користи за да се види со новата љубов.

Бизнисменот живее во Берлин и е оженет но, тоа не му пречи да биде во врска со една од нajконтpaвepзнитe пејачки на Балканот.

На последниот настап во Дизелдорф, бизнисменот бил во дискотеката во која Јелена пееше, а по настапот заминала кај него дома.

Претходно «
Следно »