Јелена Карлеуша направи „лудница“ на бината

  • November 26, 2018

Поп-пејачката Јелена Карлеуша на настапот во Нови Сад предизвика вистински „хаос“ во публиката. Нејзиниот стајлинг беше максимално провокативен, што и не е нешто ново кога станува збор за неа, но овој пат пејачката направи чекор плус во однос на движењето на сцената… Акробациите што ги изведуваше, додека ги пееше своите хитови, предизвикаа вистинска еуфорија кај присутните.

https://www.instagram.com/p/BqkFBTKnLqu/?utm_source=ig_embed

Извор:УБАВИНАЗДРАВЈЕ

Претходно «
Следно »