ЈЕЛЕНА КАРЛЕУШA: „Ќе правам што сакам! Ќе се соблечам гoлa и ќе направам шпага!“

Поврзано

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

(Фото) KPВТА НЕ Е ВОДА: Вонбрачниот син на Шварценегер е копија на татка си

Џозеф Баен (22) е син на Арнолд Шварценегер (72), кој славниот актер го доби со својата љубовница, дадилката на...

ВОЗИЛАТА ИМ СЕ ПОВАЖНИ ОД ПАРТНЕРИТЕ: Секој трети возач му дал име на својот автомобил

Секој десетти Британец признава дека се грижи повеќе за неговиот четири тркала отколку за неговата сопруга или сопругот, додека...

Јелена Карлеуша повторно се врати „во елемент“ по пopнo-cкaндaлoт што повеќе од еден месец го „тресе“ Балканот, а и пошироко. Земајќи предвид дека неколку сезони по ред е член на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, Јелена им се врати на обврските и продолжи да прави cкaндaли во студиото на Кошутњак, поточно, шоу-програма, која обожавателите на натпреварот со задоволство ја следат.

За време на снимањето на најновата емисија, Јелена Карлеуша прво влезе во конфликт со својата другарка Марија Шерифовиќ, обидувајќи се да ја убеди да му даде глас на кандидатот кој е нејзин фаворит, а откако Мара ја „откачи“, премина на Саша Поповиќ, внесувајќи му се в лице.
„Јелена, не можеш да правиш што сакаш!“, викна директорот на „Гранд“, на што Јеца му одговори:

Јас можам да правам се’ што ќе посакам. Еве, можам да се соблечам гoлa сега, тука, и да направам шпага, на пример“, кажа контроверзната пејачка, шокирајќи ја јавноста, земајќи предвид дека се’ уште се актуелни нејзините гoли фотографии, кои во јавноста ги пласира нејзиниот љубовник, фудбалерот Огњен Врањеш, со кого моментално се суди.

Актуелно

OД КАДЕ МУ ИНФОРМАЦИИ НА КУРТИ: Избори во Македонија ќе има во јули

– Вршителот на должноста премиер на Косово Албин Курти денеска повторно се заложи за вонредни парламентрни избори во неговата...

РАСТЕ БРОЈКАТА И ДЕНЕС: На 250 теста 21 нов случај на коронавирус во Македонија

Министерството за здравство информира дека денеска Институтот за јавно здравје регистрира 17 оздравени пациенти во: Скопје-7, Куманово-2, Прилеп-2, Велес-2, Гостивар-1, Крива Паланка-1, Пехчево-1 и...

Нов раст на новозаболени од Ковид-19, да се почитуваат препораките

Бројот на новозаболени од коронавирусот во државава повторно е во пораст. Според вчерашните податоци од Институтот за јавно здравје, регистрирани се 37 нови случаи...

БРОЈКАТА И НАТАМУ РАСТЕ: 37 нови случаи на коронавирус во Македонија

Министерството за здравство информира дека денеска Институтот за јавно здравје регистрира 11 оздравени пациенти во: Скопје-2, Прилеп-7, Велес-2. Во изминатото деноноќие не се регистрирани...

СО ЛЕСНО: Почна 42-часовниот карантин во државата

Од 11 часот денеска почна забраната за движење на населението што ќе трае до вторниk до 5 часот изутрина. Забраната не важи за полицијата, армијата,...

Повеќе вести