ЈЕЛЕНА КАРЛЕУШA: „Ќе правам што сакам! Ќе се соблечам гoлa и ќе направам шпага!“

  • February 11, 2019

Јелена Карлеуша повторно се врати „во елемент“ по пopнo-cкaндaлoт што повеќе од еден месец го „тресе“ Балканот, а и пошироко. Земајќи предвид дека неколку сезони по ред е член на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, Јелена им се врати на обврските и продолжи да прави cкaндaли во студиото на Кошутњак, поточно, шоу-програма, која обожавателите на натпреварот со задоволство ја следат.

За време на снимањето на најновата емисија, Јелена Карлеуша прво влезе во конфликт со својата другарка Марија Шерифовиќ, обидувајќи се да ја убеди да му даде глас на кандидатот кој е нејзин фаворит, а откако Мара ја „откачи“, премина на Саша Поповиќ, внесувајќи му се в лице.
„Јелена, не можеш да правиш што сакаш!“, викна директорот на „Гранд“, на што Јеца му одговори:

Јас можам да правам се’ што ќе посакам. Еве, можам да се соблечам гoлa сега, тука, и да направам шпага, на пример“, кажа контроверзната пејачка, шокирајќи ја јавноста, земајќи предвид дека се’ уште се актуелни нејзините гoли фотографии, кои во јавноста ги пласира нејзиниот љубовник, фудбалерот Огњен Врањеш, со кого моментално се суди.

Претходно «
Следно »