January 26, 2021, 10:51 pm

Ќерките на Сузана Гавазова пораснаа во вистински убавици – цели се на мајка им

Поврзано

Aца Луkac по пpиведуBaњето: Малку повеќе испив

- Ништо тука нема спорно. Ме пуштија, не сум повеќе во полиција. Малку повеќе испив алкохол и ме приведоа....

Диетата на Лепа Бpeна: Поради еден лoш koментар решила да намали 17 килогpaми

Лепа Брена која денес на свои 60 години изгледа неверојатно, неодамна откри во минатото не изгледала така и дека...

(Видео) Неверојатен феномен: Леден круг од идеална форма се врти во насока на стрелките на часовникот

Редок природен феномен е забележан во областа на градот Каменец во југозападна Белорусија. Таму се појави ротирачки кружен мраз на...
- Advertisement -

Емили и Селена ги дели само една година разлика, а уште од мали години и двете се изложени пред очите на јавноста. Нивната мајка Сузана поретко споделува фотографии од нив, а истите се доказ дека тие ја имаат наследено убавината на мајка си.

Фолк пејачката Сузана Гавазова на својот „Инстаграм“ сподели фотографии од ќерките. Девојчињата пораснале во вистински убавици.

Latest News

Корупциски сkандал во Гласот на Америка, отворена истрага

Агенцијата за глобални медиуми на САД (УСАГМ), најмила две адвокатски фирми без тендер и со договори на неопределено време...

More Articles Like This