January 19, 2021, 9:22 am

ЌЕ ПУШАМ ДОДЕКА НЕ ЦРКНАМ: Легендарен одговор на бабичка од која побараа коментар за забраната за пушење!

Поврзано

ВИДЕО: Атиџе за првпат во животот дуваше свеќички за роденден – Сузана Турунџиева ѝ приреди изнанaдување

Хероината од вториот македонски филм, по Пред дождот на Милчо Манчевски од 1994 година, кој бил номиниран за наградата...

Ова не се предава во бугарските училишта: Кога Бугарија требала да има српски кнез и да стане дел од српската држава

Бугарите денес не обвинуваат нас дека сме творба на Коминтерната и дека сме под контрола на Белград а го...

Ckaпоцениот гepдан со диjamaнти на Цеца уkpaден од стpaна на Apkaн: Сопственичката го забележала во емисија

Урбан мит кој се прераскажува со години... Жеjко Ражнатовиќ Аркан, основач на паравоената формација Српска доброволна гарда и пејачката Светлана...
- Advertisement -

Воведувањето на законот за забрана за пушење на сите јавни места овие денови е жешка тема во Босна и Херцеговина.

saraevanka-640x327

Телевизијата Хајат направила анкета меѓу граѓаните на Сараево за тоа дали го подржуваат овој закон или не – и додека некои се сложуваат дека чадот од цигарите треба целосно да се забрани бидејќи е многу штетен, други сметаат дека е тоа нивно граѓанско право.

Меѓутоа, една госпоѓа од Сараево има толку силен став по ова прашање, што нејзиниот одговор стана хит на социјалните мрежи во регионот.
Погледнете што има да каже оваа сараевчанка:

Latest News

Заев caкa мeтoдитe нa мaнипyлaции и фaлcификaти нa избopи, дa ги пpимeни и зa пoпиcoт

Секаде во светот се попишуваат граѓани кои живеат во одредена земја, само пописот по стадарди и методологија на Заев...

More Articles Like This