ЌЕ СЕ ПУКА, АМА КОГА ТИ ЌЕ БИДЕШ ТАМУ: Тито Беличанец повика на убивање на народот изјавувајќи дека требало да се пука во него!

  • April 29, 2017
  • Коментари

Универитетскиот професор Тито Беличанец повторно ја шокираше јавноста со нов скандалозен статус на социјалната мрежа Фејсбук.

tito-belicanec-640x640

Професорот Беличанец споделувајќи видео во кое лидерот на СДСМ Зоран Заев признава дека личното обезбедување на СДСМ пукало два пати во законодавниот дом поради револтираните граѓани кои влегоа во Собранието, пишува дека требало да се пука во народот, кој тој ги нарекува убијци.

belicanec-fb-sobranie

Претходно «
Следно »