ЏАМБАЗОВ ГИ АНАЛИЗИРАЛ ФОТОГРАФИИТЕ СО КАРЛЕУША: Не е она дефинтивно, таа има бемка на незгодно место…

  • January 16, 2019
  • Коментари

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш.

И во Македонија се зборува за скандалот, па нашиот најголем шоумен реши да се пошегува и на социјалната мрежа Инстаграм објави видео на кое ги коментира фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Претходно «
Следно »