Џип влетал во бензинската „Макпетрол“ на Јадранска Магистрала

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Тешка сообраќајна незгода се случи вечерва откако џип со швајцарски регистарски ознаки влета во бензинската „Макпетрол“ на Јадранска магистрала.

Засега не се познати причините за сообраќајната незгода.

Според првичните информации, нема повредени, а причинета е само материјална штета.

Latest News

Пpeтепaнa жена им подлегна на повpeдите, уапceн синот кој физички ја малтpeтирал

На 02.08.2021 од полициски службеници од СВР Скопје бил лишен од слобода П.М.(36) од Скопје. Постапувајќи по пријава дека во...

More Articles Like This