November 27, 2021, 9:56 am

14 годишник зacтрeлан со воздушна пyшka за време на часот по физичко во Белград

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Денеска околу 14 часот некој од воздушна пушка пукал во ученици кои имале час по физичко образовани во дворот на училишта во Белград, јавија српските медиуми.

Неoфицијално, еден ученик на возраст од 14 години е повреден во ногата.

Ученикот е превезен на лекар, а се врши истрага за да се дознае кој и зошто пукал во учениците.

Latest News

ВМРО-ДПМНЕ: Кој дал наредба автобусите на Беса транс да поминуваат граница над 100 пати без дозвола? И кој ќарувал од нелегалниот бизнис кој однесе...

Оставки и Спасовски и Бочварски, Беса транс возеле без дозволи, минувале граници и контроли, системот работел за мафијата, се...

More Articles Like This