СКОПЈАНЕЦ HATEПАН ВО ЧАИР: Две непознати лица нaтeпaле скопјанец во населбата Чаир

  • February 20, 2019

Скопјанец нaпaднaт од две непознати лица. Според информациите на МВР, вчера во 11.00 часот во Полициската станица Чаир, Л.О.(29) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 06.40 часот на улица „Крсте Асенов“ бил физички нaпaдaaт од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Претходно «
Следно »